کاربر گرامی لطفا جهت تجربه هرچه بهتر در سایت سنگآبی به قوانین زیر توجه داشته باشید :

بند یک :

کلیه اصول و فرایند ها در سایت سنگآبی منطبق  بر قوانین حاکم بر کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد و کاربران نیر با عضویت در این سایت متعهد می گردند به این قوانین پایبند باشند .

بند دو :

کاربر به افرادی گفته می شود که عضو سایت سنگآبی شده اند و ممکن است از این سایت خرید کرده و یا از  سایر خدمات آن استفاده کرده باشند.

بند سه:

هنگامی که کاربر در سایت سنگآبی ثبت نام می کنند و درخواست خرید کالا یا آموزش را ثبت می نمایند این اجازه را به مدیران سایت سنگآبی می دهند تا درباره سفارش ایشان از طریق ایمیل ، پیامک و یا تماس تلفنی با ایشان در ارتباط باشند

بند چهار :

هنگامی که کاربر در سایت سنگآبی ثبت نام می نماید ،  تعهد می نماید که آدرس ، شماره تماس و ایمیل ثبت شده کاربری ، مورد تایید وی است.

بند پنج:

ضمانتنامه و شناسنامه محصولات سنگآبی برای مدت 10 سال فقط شامل ظروف فیروزه کوبی سنگآبی ( با امضا سنگابی و برگه ضمانتنامه) می باشد که شامل مقاومت در برابر تغییر رنگ و اکسید شدن ، اصالت سنگ و مرغوبیت مواد اولیه می باشد و هرگونه استفاده ناصحیح مانند ضربه شدید شامل این ضمانتنامه نمی باشد.

بند شش:

کاربر می تواند در هرلحظه پس از ثبت سفارش و تا 7 روز پس از دریافت سفارش ، نسبت به بازگرداندن سفارش و پس گرفتن وجه اقدام نماید . جزئیات این بند در قسمت روش مرجوع کردن کالا ، توضیح داده شده است.

بند هفت :

با وجود تمام تلاش تیم سنگآبی ، گاهی ممکن است موجودی محصولی که کاربر سفارش می دهد به پایان رسیده باشد. در این شرایط با شماره تماسی که کاربر اعلام کرده است تماس گرفته میشود و شماره حساب برای بازگشت کامل وجه دریافت می شود و در اسرع وقت پول به حساب کاربر بازمیگردد.

بند هشت:

در صورت بروز خطا در اعلام قیمت و یا موجودی کالا و خدمات ، حق باطل کردن سفارش برای سایت سنگآبی محفوظ است و هزینه کامل آن ظرف حداکثر 72 ساعت به حساب کاربر باز خواهد گشت.

بند نه:

برای خرید کالاهایی که گزینه دار هستند ، مانند انتخاب رنگ ، انتخاب جنس ، انتخاب سایز ، کاربر موظف است در انتخاب گزینه ها نهایت دقت را به عمل آورد ، در صورت بروز اشتباه توسط کاربر ، سنگآبی تعهدی جز ضمانت بازگشت کالا نخواهد داشت.

بند ده:

امکان تغییر آدرس ، پس از ثبت سفارش به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت.

بند یازده :

خسارات ناشی از حمل و نقل بر عهده شرکت حمل و نقل می باشد . کاربر برای مرجوع کردن کالای آسیب دیده تا 24 ساعت پس از تحویل آن فرصت دارد. جزئیات بیشتر در قسمت روش مرجوع کردن کالا.

بند دوازده :

فعلا سایت سنگآبی هیچ گونه مالیاتی بر محصولات دریافت نمی نماید و هزینه پرداخت شده توسط کاربر شامل موارد زیر می شود:
قیمت محصول + هزینه ارسال + هزینه بسته بندی ( در صورت درخواست بسته بندی ویژه توسط مشتری)

بند سیزده :

هزینه حمل و نقل برای داخل ایران و سفارش های بالای 100 هزارتومان رایگان می باشد.

بند چهارده:

با توجه به ظرافت و حساسیت هنرهای دستی ، زمان تحویل سفارش حداکثر یک هفته می باشد تا محصول با بهترین کیفیت در اختیار مشتری قرار گیرد.

بند آخر:

در پایان ، کاربر با ثبت نام و ورود به سایت سنگآبی ، به تمامی قوانین قید شده در این سایت متعهد می گردد.

لطفا در صورت بروز هرگونه مشکل ، با ما تماس بگیرید . اطلاعات تماس