شرایط مرجوع کردن کالا

 1. در صورت معیوب بودن کالا به هر نحو ، تا 24 ساعت پس از تحویل ، مراتب باید از طریق شماره تلفن 09306341829 به اطلاع پشتیبانی سایت سنگآبی برسد. پس از این مدت سنگآبی در برابر معیوب بودن کالا مسئولیتی نخواهد داشت و صرفا بر اساس قوانین مرجوع کردن کالا  و ضمانت نامه عمل می نماید.
 2. در صورت تمایل به مرجوع کردن کالا به هر دلیلی ، مشتری فرصت دارد تا 7 روز پس از دریافت کالا با شماره 09306341829 تماس گرفته و موضوع را اعلام کند
  1. ظروف دارای ضمانت نامه ، در صورت معیوب بودن ، فقط در شرایطی که نوع عیب شامل ضمانت سنگآبی باشد ، قابل مرجوع کردن می باشند ( فقط تغییر رنگ بر اثر اکسید شدن ، اصالت سنگ و مرغوبیت مواد اولیه را شامل می شود.)
  2.  زیورآلات سنگآبی دارای ضمانتنامه  نیستند و در صورت معیوب بودن تنها تا 24 ساعت از زمان تحویل قابل مرجوع کردن می باشند که در این مدت باید به شماره 09306341829 موضوع اطلاع داده شود.
 3. مرجوع کردن کالا باید در بسته بندی استاندارد صورت بگیرد تا از آسیب به محصول جلوگیری شود ، بدیهی است در صورت آسیب دیدن محصول در فرآیند مرجوع شدن کالا ، مبلغ سفارش به عنوان خسارت حساب شده و به حساب کاربر باز نخواهد گشت.
 4. برگه ی ضمانت نامه ، شناسنامه و فاکتور باید همراه محصول و در همان بسته بندی مرجوع شود.
 5. در صورت احراز شرایط توسط تیم پشتیبانی حداکثر تا 24 ساعت کل مبلغ سفارش شامل قیمت محصول + هزینه ارسال برای مشتری به حساب مشتری عودت داده خواهد شد.
  1. هزینه بسته بندی قابل برگشت نیست
  2. هزینه ارسال محصول از طرف مشتری برای سنگآبی بر عهده مشتری می باشد.
 6.  برای بازگشت وجه ، ظرف 24 ساعت با شماره تماسی که مشتری در سفارش خود اعلام کرده است تماس گرفته شده و فقط شماره حساب یا کارت وی درخواست می شود . از ارائه هرگونه اطلاعات اضافه تر مانند رمز کارت خودداری کنید.